Sprawdzian z lektury akademia pana kleksa do druku

Pobierz

13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.. Test składa się z 12 pytań.. 1) Jak miał na imię pan Kleks?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Quiz w Poczekalni.. Sprawdź, co pamiętasz z tej książki!. 21 lutego, 2020.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pytania o "Akademię Pana Kleksa" nie są proste - pozwolą sprawdzić wiedzę dzieciom, a rodzicom przypomnieć sobie ulubioną książkę z dzieciństwaAkademia pana Kleksa - lektura dla klas 4 - Test.. Skomentuj.. Rozwiąż test!Zobacz quiz: Akademia Pana Kleksa.. o północy w Wigilię Bożego .Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. 1. Podaj imię i nazwisko autora książki pt. "Akademia pana Kleksa".. Proponujemy szczegółowy test ze znajomości bohaterów książki i ich przygód.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Plik test ze znajomości lektury akademia pana kleksa do druku.pdf na koncie użytkownika jasminetzeng • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test..

Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa.

Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Od niej zaczyna się cała historia Pana KleksaTest znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Zawiera nieodpowiednie treści?. jestem.. opis Pana Kleksa Rysunek z opisami.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana KleksaAkademia pana Kleksa - test z lektury.. Udostępnij.. a) Alojzy b) Anastazy c) Kleks (to jego imię) d) Ambroży e) Antoni 2) Jakiego rodzaju ptaka był Mateusz?.

Temat: Sprawdzian ze znajomości lektury.

doggyster 4 lata temu.. Klasa 1 Klasa 2 j polski.Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".. a) Kruk b) Szpak c) Koliber d) Wróbel e) Sikorka 3) Ilu uczniów było w akademii?Test z lektury "Akademia pana Kleksa" (Jan Brzechwa).. Szybka powtórka z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".. Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. Akademia pana Kleksa - makieta Rysunek z opisami.. Kiedy skończył się rok szkolny.. "Akademia Pana Kleksa" to dla wielu klasyka polskiej twórczości dla dzieci oraz lektura w 4 klasie szkoły podstawowej.. Kiedy wszyscy chłopcy opuścili Akademię pana Kleksa i wrócili do swych domów?. Klasa 4 Polski Lektury Akademia pana Kleksa.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. 1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks .Liczba wyników dla zapytania 'test z pana kleksa': 10000+..

(czas realizacji: 1 lekcja).Akademia Pana Kleksa - sprawdzian z lektury DRAFT.

Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt