Napisz list sam do siebie który przeczytasz za 20 lat

Pobierz

Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. niech ten list przypomni, tobie dorosłemu o tym co jest ważne dla ciebie teraz (no czyli w 2014)napisz do siebie list który przeczytasz za 20 lat w tym liście napisz do siebie dorosłego o tym co jest dla ciebie ważne teraz i o tym jakim człowiekiem spodziewasz się być w przyszłości 2016-03-10 17:53:25; Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Chce sobie przypomnieć to, co było dla mnie najważniejsze w tym okresie młodości.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla Ciebie ważneA może właśnie bierzesz ślub i zastanawiasz się, jak wyglądać będzie Wasze małżeństwo za 5, 10 lat?. Mogę wybrać prace z tych dwóch albo 1 albo 2 .Możesz jeszcze napisać list do siebie z przyszłości, w którym napiszesz sobie, że wierzysz w realizację swoich celów i marzeń.. Niech ten list przypomni, Tobie dorosłemu, o tym co jest dla Ciebie ważne teraz.". Niech ten list przypomni, Tobie dorosłemu, o tym, co jest dla Ciebie ważne.Przydatność 75% Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. [ Miejscowość,data ] Droga [ Imię ] !.

83% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.

Wtedy przypomnisz sobie, kim byłeś przed dwoma dekadami i co stawiałeś w swoim życiu na pierwszym miejscu.. Wyobraź sobie, że jesteś sobą z przyszłości i zacznij opisywać, jak wygląda Twoje życie.Pisze ten list, z nadzieja, ze przeczytam go za 20 lat, jak juz będę dorosłą osoba.. 2014-05-16 16:39:35; napisz do siebie list który przeczytasz za 20 lat w tym liście napisz do siebie dorosłego o tym co jest dla ciebie ważne teraz i o tym jakim człowiekiem spodziewasz się być w .Przydatność 85% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Drogi 46 latku Piśzę do Ciebie bo mogłeś już zapomnieć co było w czasach twej młodości najważniejsze.Chciałabym abyście przeczytali i ocenili list, który jakiś czas temu pisałam na j.polski.. Czarna Białostocka, 24 listopada 2008 Drogi Ja!. Zrelaksuj się i wyobraź sobie co tak naprawdę chciałbyś i mógłbyś osiągnąć za kilka lat, gdyby nie ograniczenia jakie masz w swojej głowie.. Tutaj, aż takiego wyboru jak 20 lat nie mamy, ale nic nie szkodzi…Napisz list do siebie,który przeczytasz za 10 lat.. 2.Rozważ w formie pracy pisemnej czy jeszcze jesteś dzieckiem , czy też bliższy jest ci już świat dorosły..

84% Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat.

A może będę chciał powrócić do spełnienia moich marzeń, które już dziś planuję.. Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mogła go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: napisz do siebie list który przeczytasz za 20 lat w tym liście napisz do siebie dorosłego o tym co jest dla ciebie ważne teraz i o tym jakim człowiekiem spodziewasz się być w przyszłościnaoisz do siebie list ktory przeczytasz za 20 lat niech ten list.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. W szkole często popularny był temat wypracowania "napisz list do siebie który przeczytasz za 20 lat".. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co teraz jest dla ciebie ważne.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. W ciągu tych lat na pewno dużo się i ciebie zmieniło.Przydatność 75% Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Posted on 26 stycznia 2014 by admin Droga Dorosła (imię)Nie wiem czy pamiętasz, ale 20 lat temu, na języku polskim, napisałaś ten list.Napisz list, który przeczytasz za 20lat..

'Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.

81% List do siebie ; 83% List do Stanisława Lema; 83% List do kolegi - Romeo i Julia83% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mógł go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne za czasów gimnazjum.Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Niech ten list przypomni tobie doro Opublikowany w:Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Sulmierzyce, 15 marca 2019 roku Moje dorosłe Ja!. 84% List, który przeczytasz za 20 lat i który przypomni ci, co jest dla ciebie teraz naprawdę ważne.piszę do Ciebie ten list, byś przeczytał go za 20 lat.. Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mógł go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne za czasów gimnazjum.. 84% List, który przeczytasz za 20 lat i który przypomni ci, co jest dla ciebie teraz naprawdę ważne.84% List, który przeczytasz za 20 lat i który przypomni ci, co jest dla ciebie teraz naprawdę ważne.. Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mogła go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne a co ważne jest dla .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz..

Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20lat.

Od 1 do 1 z 1 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. niech ten list przypomni Tobie dorosłemu o tym co jest dla Ciebie ważne teraz.. Temat niezbyt ciekawy, żeby nie napisac głupi, brzmi dokładnie tak:"Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. Droga Dorosła (imię) Nie wiem czy pamiętasz, ale 20 lat temu, na języku polskim, napisałaś ten list.. Możesz napisać list, w którym podziękujesz sobie za przejście trudnego etapu w życiu, ponieważ wiesz, że taki niebawem Cię czeka.List skieruj do siebie samego lub do kogoś, kto jest ważny w Twoim życiu.. Jeśli tak - możesz napisać do siebie maila, podać dzień, w którym chciałbyś go dostać i… zapomnieć o wszystkim.Napisz list do siebie,który przeczytasz za dwadzieścia lat.Niech ten list przypomni,Tobie dorosłemu,o tym co jest dla Ciebie ważne teraz.. Będę bardzo wdzięczny… źródło:Przydatność 80% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Mam w nim zawrzeć największe wartości,które .Napisz list do samego siebie który przeczytasz za 20 lat, który przypomni ci co było dla ciebie ważne teraz.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. Droga Dorosła (imię) Nie wiem czy pamiętasz, ale 20 lat temu, na języku polskim, napisałaś ten list.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Czarna Białostocka, 24 listopada 2008 Drogi Ja!. Zawrzyj w nim wszystko to co chciałabyś aby dorośli wykonywali względem siebie.. 29 lutego 2020 0 Przez admin Sulmierzyce 15marzec 2008Napisz do siebie list który przeczytasz za 20 lat.. Masz trzy opcje do wyboru - za rok, 3 lata i 5 lat.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Następnie wystarczy wybrać za jaki czas ma przyjść do Ciebie ten email..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt