Rozprawka na temat dlaczego warto uczyć się języka angielskiego

Pobierz

3 Ma się lepsze wykształcenie.. 2.Rozprawka po angielsku typu "for and against" (za i przeciw) Rozprawka jest formą wypowiedzi ze ściśle określonymi regułami kompozycyjnymi.. 4 Jest większa szansa na lepszą pracę.. Pierwszym, bez wątpienia jednym z najważniejszych argumentów jest fakt potrzeby znania .Rozprawka-"Dlaczego warto się uczyć".. Spójrz tylko na bezsprzeczne prowadzenie w przemyśle filmowym (w .odpowiedział (a) 26.10.2009 o 20:48.. Nauka innych języków może być również świetną zabawą.W dzisiejszych czasach praftycznie w każdym zawodzie wymagana jest znajomość języków obcych.. Załóżmy, że w tezie napisałam, że warto: Studiowanie zagranicą daje szansę na poprawienie swojego angielskiego.. W dzisiejszych czasach większość młodych ludzi ma prawo do nauki języków obcych.Kolejnym, ważnym argumentem może być fakt, iż dzięki nauce możemy coś w życiu osiągnąć.. Każdy mały człowiek jest inny i rozwija się we własnym tempie.Wstęp rozprawki w języku angielskim służy do wprowadzenia tezy, bez ujawniania Twojej własnej opinii na jej temat.. Sprawdź kilka powodów, dla których warto się ich uczyć!Uważam, że znajomość ich jest w dzisiejszych czasach koniecznością do normalnego życia i funkcjonowania.. Żyjemy przecież w czasach, kiedy to od kandydatów na wiele stanowisk pracy wymaga się rozległej wiedzy.. Dlatego właśnie warto się ich uczyć.muszę na jutro napisać rozprawkę warto uczyć sie języka angielskiego musza znaleźć się w niej 3 takie argumenty:-łatwiej możemy znaleźć w przyszłości dobrą prace,-możemy zdobyć dodatkowe pieniądze udzielając korepetycji,-mamy mniej problemów podczas wyjazdów zagranicznych prosze o pilną odpowiedź z góry dzięki daje Naj!.

I Teza: Uważam ,że warto uczyć się języków obcych.

Z góry dziękuje.. Nie ściągajcie z neta, przeczytałam wszytsko na ten temat, i będę wiedziecć że to nie jest wasza praca.. Warto więc uczyć się języków obcych, poznawać tajniki techniki, fizyki i tym podobne, aby w przyszłości zdobyć atrakcyjną pracę.Dla wielu ludzi - szczególnie dla Polaków mieszkających za granicą - znajomość języków obcych jest równie ważna jak znajomość języka ojczystego.. Uważam również że znajomość języków obcych przydaje się przy poznawaniu różnych ludzi z innych krajów, kontaktowaniu i porozumiewaniu się z nimi.. Jest mnóstwo powodów dlaczego angielski jest liderem komunikacji, pośród nich są elastyczność, możliwości rozwoju, podobieństwo do innych języków i duża baza ludzi, którzy posługują się angielskim na co dzień.. Znajomość języków obcych pozwala też lepiej zarabiać i mieć lepszą pracę.jednak warto uczyć się języków od najmłodszych lat.. Znajomość języków obcych pozwala też lepiej zarabiać i mieć lepszą pracę.. Wiele mówi się o tym, że warto znać języki obce - to wręcz frazes, często powtarzany bez głębszego zastanowienia.. Wystarczą dwa - trzy zdania.Kiedy uczymy się języków (a przypominam, że ta nauka nigdy się nie kończy), łatwiej przychodzi nam też nauka wszystkich innych rzeczy.. Sposób tańszy i bezpieczniejszy od operacji plastycznych..

Wielu rodziców zastanawia się, kiedy ich dzieci powinny zacząć naukę języka obcego.

Nie ma chyba zawodu, w którym nie potrzebne byłoby posługiwanie się językiem obcym.Dlaczego warto uczyć się języków obcych?. Jest to najważniejszy warunek, który jest stawiany kandydatom na pracowników.. Proszę o pomoc!. Język angielski jest współcześnie najpopularniejszym językiem obcym.. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że warto uczyć się języków obcych.Nauka języka angielskiego jest dla wielu osób priorytetem, gdy stają one przed ważnymi wyborami w swoim życiu.. Pierwszym, najważniejszym argumentem, jest możliwość znalezienia lepiej płatnej pracy.. Oba języki należą do grupy języków germańskich, co oznacza, że mają wiele cech wspólnych.Angielski dominuje w sztuce, kulturze, rozrywce….. Więc napisze swoje argumenty :) 1.. Jednak kryje się w nim 100% prawdy: znajomość języków daje wiele możliwości.. 3.Łatwiejsze korzystanie z komputera i Internetu.. II Argumenty: 1.Możliwość porozumiewania się z obcokrajowcami.. Znajomość języków obcych służy także do integracji z innymi narodami, dzięki czemu świat może wreszcie zapomni co to rasizm, a zacznie respektować i rozumieć słowa: zrozumienie i tolerancja.Jeśli sie dobrze uczymy w szkole, możemy dostać stypendia naukowe i inne dofinansowania, których w dzisiejszych czasach jest wiele..

Potrafimy też lepiej porozumieć się z ludźmi.10 powodów, dla których warto uczyć się języka angielskiego.

Umiejętność porozumiewania się po angielsku otwiera nowe horyzonty, pomaga w poznawaniu ludzi, podnosi komfort wyjazdów zagranicznych.Posługiwanie się np. językiem angielskim pozwala znaleźć pracę zagranicą.. We wstępie sygnalizujesz jedynie, czego dotyczy Twoja praca, a także to, że istnieją zarówno argumenty "za", jak i "przeciw".. Nie ma jednak uniwersalnego wieku, w którym maluch jest gotowy na rozpoczęcie przygody z angielskim czy niemieckim.. :* Licze na was!. Codzienne korzystanie z języka pozwala na poszerzenie słownictwa i wzmocnienie zwłaszcza umiejętności mówienia po angielsku.. Podsumowując - Języki obce stają się częścią codziennego życia i pomagają zrozumieć innych ludzi z obcego kraju.. Łatwiej jest nam korzystać z komputera i internetu, tu chodzi szczególnie o język angielski.. Pierwszy akapit rozprawki nie powinien być nadmiernie długi.. Jeśłi chcemy znaleźć dobrąpracę, musimy przynajmniej w podstawowym stopniu opanować język angielski bądź niemiecki.. Dziekuje.Zadanie: napisz rozprawke czy warto uczyc sie jezykow obcych Rozwiązanie:nie napiszę ci całej rozprawki ale mogę pomóc hasłowo rozpoczęłabym od okólników typu na świecie jest wiele narodowości, porozumiewają się wieloma językami najpopularniejszym językiem jest angielski ale również niemiecki, rosyjski, chiński itp im więcej języków znamy tym lepiej pod wieloma względami łatwiej jest porozumieć się za granicą rozwinąć więcej ofert pracy np taki banalny, jak się .Warto zatem uczyć się niemieckiego i dać sobie szansę, kiedy Europa i świat stoją przed nami otworem..

Warto się ich uczyć ponieważ: 1 Można się nimi porozumiewać w innych krajach.

Celem jej pisania jest zaprezentowanie jakiegoś ważnego problemu (tematu) poprzez przytoczenie argumentów "za" .Języka możemy uczyć się też dla własnej satysfakcji.. na świecie - zna go ok. 1,5 miliarda ludzi mieszkających na wszystkich kontynentach.. :)Temat był dość dawno, ale pewnie inne osoby szukające odpowiedzi na to pytanie tu zajrzą.. Moim znaniem odgrywają one znaczącą rolę w życiu codziennym i zawodowym człowieka i tej tezy będę starał się bronić.. 2 Można łatwo zawierać nowe znajomości w innych krajach.. Coraz więcej osób tak właśnie robi.. Uwazam , ze nauka jest jedna z wazniejszych rzeczy w naszym zyciu,nauka decyduje o naszej przyszlosci, czy bedziemy skonczymy z dobrymi wynikami szkole podstawowa i gimnazjum i dostaniemy sie do wymazonego licuem badz technikum a takze zawodowki.1.. opisy gier, strony, instrukcje są często w tym języku.Poniżej mam dla Was przykład dla rozprawki na temat tego, czy warto studiować zagranicą.. Dzięki niej poznajemy świat, który nas otacza i to jak on funkcjonuje.. Dłuższa młodość.. Mimo, że rozstali się ze szkołą nadal pogłębiają swoją wiedzę.. Dlatego też watro uczyć się języków innych krajów już w dzieciństwie, gdyż są one bardzo przydatne w przyszłości.Plan rozprawki.. 5 Można pisać piosenki w innych językach :)Posługiwanie się np. językiem angielskim pozwala znaleźć pracę zagranicą.. Języki służą do integracji z ludźmi z innych krajów.. 2.Łatwiej znaleźć pracę.. Dzisiaj w większości zawodów wymagana jest znajomość językaCo więcej, nauka języka obcego ćwiczy twój mózg, poszerza słownictwo, powoduje lepsze zrozumienie otaczającego cię świata jak również daje lepsze perspektywy zawodowe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt