Napisz wymyśloną historię

Pobierz

Alan był miły i pracowity.. Alika 17.10.2010 (12:56)Baśń "Podarki od krasnoludków" - twórczość własna.. Szybko zapięłam mojemu psu obrożę na szyi, wzięłam smycz i wraz z psem wylecieliśmy z domu jak .Baśń o dwóch braciach.. Szkola edukacja ZALOGUJNapisz wymyśloną przez siebie historię, w której pojawiają się postacie, zwierzetai przedmioty, czyli : żąba, księżniczka, samolot, jeż, 2 kozy, zegar.Napisz wymyśloną i fantastyczną historię na minimum 4 strony.. Jako iż nie mogli codziennie przyjeżdżać tam rano i wracać do domu wieczorem, osiedlili się w promieniu kilku kilometrów od tego mrowiska, i tam zjeżdżało się coraz więcej ludzi.Przed wojną babcia dostała je od swojego narzeczonego, który był żołnierzem.. pliska pomóżcie to na jutroByły sobie mrówki, zrobiły sobie mrowisko, ludzie przyjechali owe mrówki stamtąd wypędzić, ale to było ciężkie zadanie, zajmowało to im kilka lat.. Najlepsze rozwiązanie.. Ale nie zapominaj, że potrzebujesz również wątku przewodniego, aby Twoja historia była spójna.Zawiera wymyśloną geografię i kilka języków, wymyśloną mitologię, ludy i historię, którą Tolkien podzielił na trzy odrębne epoki.. Zapisz gotowy dokument na dysku.Twój historia musi odnosić się do siebie, bo przecież dobry historia pochodzi z serca.. Byli oni młodymi i odważnymi drwalami.. 2012-02-23 16:30:16Napisz wymyśloną historie w której wystąpią podani bohaterowie -Zmartwiony król Karol Dobrotliwy -Leniwy kot Mruczysław -Zapominalski czarodziej Wilhelm -Gadający dąb Korodziej -Sprytny chłopiec Staś AndrzejczykNapisz wymyśloną przez siebie historię, w której pojawiają się postacie i przedmioty ukazane na rysunkach: Żaba, Królowa, Samolot Jeż, 2 Kozy, Zegar wybijający północNapisz wymyśloną przez siebie historię, w której pojawią się postacie, zwierzęta i przedmioty ukazane na rysunkach: żaba, królewna, samolot, jeż, barany, zagar..

Jak opowiedzieć historię w książce?

Użyj co najmniej 6 zdań złożonych i 6 zdań pojedyńczychzapisz wymyśloną historię w której wystąpią podani bohaterowie: zmartwiony król Karol Dobrotliwy,leniwy kot Mruczysław,zapominalski czarodziej Wilhelm,gadający dąb Korodziej,sprytny chłopiec Staś Andrzejczyk ( ułóż 15 zdań)DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Starszy miał na imię Adam, a młodszy Alan.. Charaktery mieli różne.. 3) Napisz opowiadanie według planu.Napisz opowiadanie.Zadanie: napiszę wymyśloną historyjkę, używając słów Rozwiązanie: it happened 5 years ago i was walking through the park when i saw a small dog there weren t anyNapisz wymyśloną przez siebie historię,w której pojawią się postacie,zwierzęta i przedmioty ukazane na rysunkach.. daje najlepszą.. W edytorze tekstu napisz krótką historię o wybranym zamku i jego właścicielu lub o wydarzeniu związanym z wymyśloną historią.. /żaba, księżniczka, samolot, jeż, kozy, zegar/.. ma być tytuł, 1 zdanie wstępu, 6 zdań w rozwinięciu, 1 zdanie zakońcKról Dobrosław miał złote serce, dlatego smok opowiedział mu swoją historię o tym, że król ukradł mu jajko, w którym ukryta była miłość króla Certuliona.. bardzo proszę o pomoc.. Dawno, dawno temu, w niewielkiej wiosce mieszkali dwaj bracia-Staś i Jaś.. Adam był chytrym i mściwym człowiekiem..

Napisz wymyśloną przez siebie historię tłumaczącą pochodzenie Twojego imienia.

Możesz po prostu wybrać kolejność chronologiczną dla powiedzieć projekt historia, często jest to najprostsze.. Dlatego mama wciąż je trzyma.Napisz swoją wymyśloną historię o znalezieniu skarbu pliiiiissss mam na jutrooooo!. :) proszę o pomoc i dziękuję .. na jutro to juz musze mieć.. Babcia była w ciąży i musiała myśleć o dziecku, więc wyszła za mąż za dziadka, ale go nie kochała.. 2) Ułóż plan.-Uporządkuj fakty tworzące opowiadanie i napisz plan ramowy.-Dodaj szczegóły do planu ramowego i zapisz plan szczegółowy.. to jest z j. polskiego .. Wstaw wcześniej zapisane zdjęcia do dokumentu i ustal ich położenie na stronie.. Facet na wojnie zginął.. Dobrosław postanowił pomóc smokowi, bo uważał, że świat jest szary bez uśmiechu, a ludzie są nieszczęśliwi.Napisz, opowiadanie o " człowieku i psie ".Opowiedz dowolną historię prawdziwą lub wymyśloną.Zadbaj o kompozycje , język i zapis.Twoje opowiadanie powinno zająć 25 linijek.. Wciąż pamiętała o przystojnym żołnierzu, po którym zostały jej tylko suchary.. moje imie rafał 2010-03-07 14:03:30; Napisz wymyśloną baśń o ksężniczce 2012-03-18 15:13:34; Napisz opowiadanie zaczynające się od słów:"To była moja niezapomniana podróż".Opowiedz dowolną historię,prawdziwą lub wymyśloną..

pliska pomóżcie to na jutro Napisz wymyśloną i fantastyczną historię na minimum 4 strony.

Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Napisz wymyśloną historię o małym szarym pancerniku po angielsku na ok. 150 słów oraz po polsku.Przypomnij sobie ciekawe, dowcipne, zaskakujące zdarzenia, o których warto napisać.-Wymyśl własną opowieść realistyczną lub fantastyczną.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Zgłoś nadużycie.. Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, żył biedak z dwoma synami.. Jeden był chciwy i zachłanny, drugi zaś był skromny.Napisz wymyśloną przygodę po angielsku Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ZACK246 14.4.2010 (19:55) napisz wymyśloną przygodę po angielsku na karcie A4 Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ZACK246 14.4.2010 (19:57) napisz po angielsku krótkie hasło z przymiotnikiem wyższym.Zapisz zdjęcia w swoim folderze na dysku.. Najbardziej znaną z nich jest Trzecia Era, ponieważ zarówno "Hobbit", jak i "Władca Pierścieni" właśnie w niej się rozgrywają.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz opowiadanie, w którym przedstawiają wymyśloną historię.Rozpocznij swój tekst słowami z pierwszego wersu utworu Ewy Lipskiej: ,,idę podwórkiem i nagle" proszę o pomoc daje.Duże naj z gory… poniżej..

Strona: 1.Opowiedz wymyśloną historię która przydarzyła się przy wodospadzie Kamieńczyka.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt