Test wiedzy z lektury quo vadis

Pobierz

Test składa się z 12 pytań.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Podziel bohaterów lektury "Quo …Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. Udostępnij.. 10 miesięcy temuTest z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury Quo Vadis - test z lektury "Quo Vadis" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z Lektury - Test …Pobierz: quo vadis sprawdzian pdf.pdf.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. W którym wieku działa się akcja książki?. Edytuj elementy.. Sprawdź się!. użytkownik Testy z lektur.. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - …Wiadomości na sprawadzian z lektury " Quo Vadis " 2014-12-15 14:32:20 Mam kilka pytań dotyczących lektury ' Quo vadis ' 2010-03-02 20:10:57 Mam jedno …Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Twój wynik: 11/11 8-11 Super ci poszło!. Powtórz przed sprawdzianem.Test z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. wg Juliaorlowska4.. Lektura "Quo vadis" to: liryka; epika; dramat; Sprawdź się w poniższych tematach: Baśnie Andersena.Test z lektury: "Quo vadis".. Przetestuj swoją wiedzę.test z lektury "Quo Vadis" Udostępnij Udostępnij wg Karolinakuczyns.. Jakie były ostatnie słowa Ligii do Marka Winicjusza?. wg Nuskakopec.. Quo …Dziękuje @Tusia05 za podanie pomysłu na tego Quiza.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Quo …Super!.

Kto jest autorem lektury "Quo vadis"?

Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. Odpowiedz poprawna: d) - czytaj wyjasnienie.. wg Zakrzewska.. Do jakiej warstwy społecznej …Test wiedzy z "Quo Vadis".. Osadź .. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Quo VadisTest wiedzy z lektury Quo vadis, Henryk Sienkiewicz.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury na poziomie trudnym.. Quo Vadis Sortowanie według grup.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. b) popełnia samobójstwo.. Polub.. Klasa 7 Polski.. Rozpocznij test.. Mam tylko jedną uwagę - głównymi bohaterami …a) ginie uduszony przez Ursusa.. Skomentuj.. "Quo vadis …TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. pytanie 1 z 15.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Quo vadis-test z lektury DRAFT.. Test składa się z 15 pytań.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Znajomość lektóry Quo Vadis - Test.. 1) Quo Vadis dzieje się za czasów a) Klaudiusza b) Nerona c) Oktawiana Augusta d) Kaliguli e) Chrystusa f) Andrzeja Dudy 2) …Lista pytań z lektury Quo Vadis.. Sienkiewicz …Test wiedzy z lektury Quo vadis, Henryk Sienkiewicz.. Książka została wydana w … Wskaż najważniejsze wydarzenia w powieści "Quo vadis": A) pożar Rzymu, więzienie chrześcijan, miłość Marka i Ligii B) …Quo Vadis; Nauka: Quo Vadis Test z lektury szkolnej z odpowiedziami..

Co stało się z …Test z lektury - Quo Vadis!

Rozwiązanie.. d) ginie na krzyżu.. Więcej.. Podziel bohaterów lektury "Quo vadis" cz.3 Sortowanie według grup.. Wymagane logowanie .Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań.. Kto jest autorem lektury "Quo vadis"?. Zaznacz poprawną odpowiedź …Trudny test z lektury Quo Vadis, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Test składa się z 28 pytań.. Kto jest głównym bohaterem Quo vadis?Quo vadis - test wiedzy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Quo Vadis, poziom trudnyNajbardziej kompletny test z lektury Quo Vadis jaki znajdziesz w sieci..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt