Test z lektury chłopcy z placu broni samequizy

Pobierz

Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne.. Test super a sówka motywuje już rozwiązuje test jeszcze raz ?. Opowieści z Narnii Srebrne Krzesło - Zapytaj.onet.pl - Przygoda z nauczaniem.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Chłopcy z placu broni - test .. Liczba wyników dla zapytania 'lektury chłopcy z placy broni': 10000+ Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. d) Nemeczek.Witaj na stronie Quizz.pl.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. Poznajemy dwie: Chłopców z Placu Broni i Czerwone Koszule.. Chłopcy z Placu Broni - Informacje.. dodany: 2019-10-16 20:48:59, przez: Marysia.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Nika46427288 07 maja 2019 Jak wy macie 23/23.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. 23/23 a nie czytałam lektury tylko streszczenie rozdziałów na bryku xd.. Sprawdź się!. Rozwiąż test.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniQuiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z Placu Broni - test - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z placu broni - Chłopcy z Placu broni (test)Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur..

Mostra di ...Chłopcy z Placu Broni - test z lektury.

2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Gatunek.Trudny test z lektury Chłopcy z Placu Broni, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.. Ale ta lektura to 2 moja ulubiona.. Jetzt portofrei bestellen!Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Lepsza Akademia Pana Kleksa.. wiedza o lekturze.. 2test -Chłopcy z Placu Broni.. c) Czele.. Każda z tych grup ma swoje miejsce na zabawę.. O autorze.. U góry znajdziesz quiz Lektura Chłopcy z Placu Broni.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu Broni, poziom trudnyLista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Testy: Lektury szkolne.. serfer98 4 lata temu.. Popularne tagi.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta .Czyżby "Chłopcy z Placu Broni" byli Twoją ulubioną lekturą?. Dołącz do nas!. Powiem tyle : Miłej zabawy !. :-D21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?Test z lektury ,,Chłopcy z Placu Broni" piximixi112 2 lata temu..

Rozwiąż test i sprawdź!Sprawdzian z lektury "Chłopcy z Placu Broni" | sameQuizy.

Ćwiczenia: CHŁOPCY Z PLACU BRONI - SuperKid.. Chłopcy z Placu Broni .. Chłopcy z Placu Broni - - Test.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Chłopcy z Placu BroniChłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. Chłopcy z Placu Broni mają plac przy tartaku, zaś Czerwone Koszule - ruiny na wyspie w Ogrodzie Botanicznym.. Test: Boka do obrońców Placu Broni skierował: a) orędzie b) odezwę .. Chorągiew chłopców z Placu Broni była: a) niebiesko-czarna b) czerwono-białą .Autor: Ferenc Molnr Tytuł: "Chłopcy z Placu Broni" Pierwsze wydanie: jako książka 1907 rok (w Polsce 1913) Główni bohaterowie: Erno Nemeczek, Janosz Boka, Deżo Gereb, Ferenc Acz, Czonakosz, Barabasz, Konlay, Weiss, Czele, bracia Pastorowie Czas akcji: marzec 1889 roku Miejsce akcji: Budapeszt, Plac Broni przy ulicy Pawła, Ogród Botaniczny, szkołaChłopcy z Placu Broni • lektury • pliki użytkownika poczta.anka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc, Chłopcy z Placu Broni streszczenie w pigułce.docLektura chłopcy z placu broni na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

... Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury / Memorizer.

Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Polecam jeśli nie czytałeś przeczytać Akademie Pana Kleksa.. Scenariusze lekcji, część 1Test: Na miejscu Placu Broni miała powstać: a) kamienica b) kwiaciarnia c) roszarnia d) biblioteka .. stróża tartaku i pozbycia się chłopców z Placu Broni podjął: a) Nemeczek b) Barabasz c) Feri Acz d) Gereb .. Wszystko na to wskazuje, ponieważ odpowiedziałeś poprawnie na wszystkie lub większość pytań!. Bezcenna w mieście okazuje się przestrzeń.Główne wątki "Chłopców z Placu Broni" ostatnidzwonek.pl, Głównym wątkiem powieści Ferenca Molnara jest znaczenie i obrona Placu Broni, położonego w centrum Budapesztu.Dla chłopców ich miejsce zabaw i spotkań jest symbolem swobody i wolności.Chłopcy z Placy Broni - plan wydarzeń - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z Placu Broni - "Chłopcy z Placy Broni" - plan wydarzeń - Chłopcy z Placu Broni.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt