Przeczytaj minidialogi e

Pobierz

Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Czyt Stefan zrobił porządek?Przeczytaj ogłoszenia 7.1.-7.4.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). CPrzeczytaj poniższy tekst.. Co musimy po kolei uwzględnić w takiej analizie?. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Oblicz jaką objętość zajmuje tlen w klasie o wymiarach 8m×5m×2,5m.Oblicz na jak długo wystarczy tlenu 20 uczynią jeżeli każdy z nich zużywa 0.2 m 3 tlenu na godzinę.. Miesięczna podstawa wymiaru i składka na ubezpieczenie zdrowotne wyliczane są w zależności od wybranej formy opodatkowania.. Wybierz okres rozliczeniowy: styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad .6 Przeczytaj minidialogi i wybierz właściwą reakcję.. Do każdego z nich dopasuj właściwy krtki tekst (A-C).. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Zwróć uwagę na rodzajniki przedstawionych rzeczy.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Zapoznaj się ze zdaniami A-E.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Zadanie 9.. 3.PRZECZYTAJ PONIŻSZE MINIDIALOGI.. Wpisz w luki 1-3 litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst..

4.1.4 Przeczytaj minidialogi 1-3.

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 3.1.-3.3.. Jeden wpis pasuje do dwóch pytań.. Are you worried about safety?Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 1-3.. Uwaga!. Wpisz właściwą literę (A-F) obok numeru każdej luki.. W każdym z nich poprawne są dwie odpowiedzi.. Do każdego z nich dobierz odpowiednie zdanie (A-E).. Zakreśl literę: a, b lub c.. You can come .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga!. Zdecyduj które, a następnie uzasadnij dlaczego trzecia z podanych odpowiedzi jest niepoprawna.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Zastanów się, jakiej informacji brakuje w tym fragmencie.. p l W sz y stk i e p r a w a z a str z eż on e 1 3 Tekst z lukami Przeczytaj tekst.. Do początkw zdań (1-4) dopasuj ich zakończenia (a-d).Przeczytaj e-mail od Ewy.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. 7 Przeczytaj e-mail i uzupełnij luki poniższymi wyrazami.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Wpisz właściwą literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Następnie wybierz właściwe zakończenia podanych zdań, zakreślając literę a lub b. Czytanie 6 Przeczytaj minidialogi (1-3)..

?¿4Przeczytaj minidialogi i zakreśl właściwe przymiotniki.

Posłuchaj nagrania CD_35 i jednocześnie przeczytaj dialog w podręczniku.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego ogłoszenia.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.E.. Wiadomość należy uzupełnić w języku polskim.. A. Crazy but briliant B.Przeczytaj minidialogi i ustal kolejnosć, w jakiej zazwyczaj przebiegają .. Uwaga!. B) Sometimes w Z PODANYCH ODPOWIEDZI A, B, C WYBIERZ WŁAŚCIWĄ WYPOWIEDŹ JEDNEJ Z OSÓ.E-mail (8018) Facebook (105611) Fora Internetowe (15875) Gadu-gadu (71011) Grafika Komputerowa (59591) Informatyka (57693) Inne (205264) Instagram (788) Internet (159622) Komputery Stacjonarne (73517) Komunikatory (14509) Laptopy i Notebooki (22488) Messenger (461) Nasza-klasa (67403) Niespodzianka.pl (181) Opisy GG (10768) Programowanie (16227 .2 Minidialogi Uzupełnij dialogi 2.1.-2.3.wpisując w każdą lukę brakujący fragment tak aby otrzymać .. w w w .. Przeczytaj tekst źródłowy i zaznacz właściwe zakończenia zdań.Przeczytaj ponizsze minidialogi.. Niektórych możesz użyć więcej razy (go, do, draw, take, keep, play) 1.. Uwaga!. Uwaga!. 5Przeczytaj tekst.. Zapisz w zeszycie zdania (1-5) zgodne z jego treścią..

Przeczytaj minidialogi i uzupełnij je czasownikami z ramki.

Podpowiedzią są kolory pod każdym z obrazków.. Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.Przeczytaj tekst.. Zwróć uwagę na ich treść oraz budowę.Opis zdania pojedynczego.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 10.1.-10.3.. Przed ćwiczeniami podsumowującymi opis zdania pojedynczego warto przypomnieć najważniejsze wiadomości ze składni.. Uwaga!Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego tekstu.. - Mathe, - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki .. e) ustawa kagańcowa f) Hakata.. Uwaga!. Może zamiast powtórek kilka rad - jak odczytywać trudne powiązania międzywyrazowe w wypowiedzeniu i jak je obrazować za pomocą wykresów.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Z PODANYCH ODPOWIEDZI A, B, C WYBIERZ WŁAŚCIWĄ WYPOWIEDŹ JEDNEJ Z OSÓ.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Kalkulator do obliczania miesięcznej podstawy wymiaru i składki na ubezpieczenie zdrowotne.. (0-4) Przeczytaj trzy wpisy na blogu na temat gotowania (A-C) oraz zdania (9.1.-9.4..

B) Sometimes w Przeczytaj minidialogi i uzupełnij je czasownikami z ramki.

).Do każdego zdania dopasuj właściwy wpis.. Ponownie przeczytaj fragment tekstu, w którym znajduje się pierwsza luka.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 1-3.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Przeczytaj minidialogi i uzupełnij je czasownikami z ramki.. Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga!. Przeczytaj tekst.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Wpisz odpowiednią literę (A .Przeczytaj teksty (1.-4..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt