Napisz o swoim ulubionym filmie po angielsku

Pobierz

Wolność jest w nas".. 2015-05-28 16:08:55; napisz po angielsku o swoim ulubionym aktorze lub sportowcu 2011-02-20 21:42:38Moim ulubionym sportowcem jest Adam Malysz , urodzil sie 3 grudnia 1977 roku , z zawodu dekarz, ale uprawiajacy zawodowo sport ,skoki narciarskie.Ma zone Ize i corke.Napisz o swoim ulubionym dniu w tygodniu.. +1 głos.. W połowie lutego bieżącego roku do kin trafił długo wyczekiwany film Rafała Wieczyńskiego pt: "Popiełuszko.. Przedstawia świat ludzi jak i stworzeń które nie istnieją.. Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na.. PROSZE O POMOC POTRZEBUJE NA JUTRO!. Świat Avatar'a to świat snów czyli Navia.. Musze napisać jaki jest mój ulubiony film po angielsku i opowiedzieć troszke o nim.nie musze miec tego duzo,tylko o czym on opowiada jacy bohaterowie,jaki rezyser i w ktorym roku.. paragraf 1: Nazwa filmu : Czy jest międzynarodowy czy z napisami : paragraf 2: Typ filmu : Króciutka fabuła : Jaki ma charakter : Wypisz głównych aktorów : paragraf 3: Co lubisz w tym filmie : Jaki jest twój ulubiony aktor : Ps.Napisz o swoim ulubionym filmie po Angielsku.. Na początek przypomnijmy sobie popularne gatunki filmowe: Romance comedy (lub Romcom w skrócie) - komedia romantyczna.. It is set in present-day Baltimore, Maryland.Po drugie za fabułę i wykonanie filmu ,który jest genialny pod wieloma względami (moim zdaniem)..

Napisz o swoim ulubionym filmie po angielsku Dam 10 Pkt!

w opowiadaniu umieśc odpowiedzi na pytania : why do you like it ?. Niesamowite sceny walki nad,którymi pracował sam Yuen Woo Ping (ten ,który maczał palce w Kill Billu i Matrixie).. Reżyser dotąd nieznany w polskim filmie, w sposób fenomenalny ukazał historię księdza Jerzego w okrutnych.Napisz o swoim ulubionym święcie w języku angielskim.. Uczęszczasz na kurs języka angielskiego w Anglii.Napisz o swoim ulubionym programie.Po angielsku!. Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na.. +0 pkt.. I have a lot of favourite books .Wpis na bloga po angielsku - wzór Wpis na bloga po angielsku przykład 1. anitaska - jeśli napiszesz chociaż po polsku to mogę Ci to przetłumaczyć na angielski.. Wolność jest w nas" - recenzja.. Horror (scary movie) - horror.Moim ulubionym filmem jest film pt. "Pandorum", jest to horror, opowiada on o "ucieczce" ludzkości z Ziemi na planetę "Ziemio-podobną", gdyż kula ziemska miała ulec całkowitemu zniszczeniu.ZADANIE.. 26,034 wizyt.. Wpis na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co .My favourite sport..

Napisz o swoim ulubionym filmie po angielsku (5-10 zdań) Tomek1000.

Ja akurat chcę napisać o Kevinie samym w Nowym YorkuNovember 2018 2 24 Report.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Znajdziesz tu też wyrażenia przydatne do tworzenia wypowiedzi z działu #kultura podczas matury ustnej i pisemnej z języka angielskiego na poziomie podstawowym i .Przydatność 75% Recenzja filmu "Step up".. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuNapisz recenzję obejrzanego filmu.. 2011-03-28 16:01:46; Napisz o swoim ulubionym filmie po Angielsku 2016-04-11 20:07:52; Napisz o swojm ulubionym daniu po angielsku z tlumaczeniem 2012-02-23 15:17:37; Napisz historyjkę o duchach po angielsku na ok strone a5 2011-01-06 20:29:15; Napisz informacje lub wywiad o znanym polskim sportowcu 2012-04-26 17:32:40Moim ulubionym filmem jest Avatar.. Nie będę się rozpisywać bo mogłabym pisać o tym filmie godzinami a nie mam czasu.Zadanie: email po angielsku o ulubionym aktorze musi się w nim znajdować dlaczego jest sławny czym obecnie sie zajmuje i dlaczego go lubisz musi byc od 50 słow Rozwiązanie: my favourite actress is marlena dietrich she was born in 1901 and died in 1992 she was one ofNapisz po angielsku o swoim ulubionym aktorze opis musi zawierać jego kolor oczu włosów ulubione ubranie film w którym występuje itp 90 pkt za rozwiązanie + 45 pkt za najlepsze rozwiązanie - 1.3.2016 (19:14) - przydatność: 34% - głosów: 6Recenzja filmu po angielsku przykład 1 - Kevin sam w domu Home Alone is certainly one of the best known Christmas movies in Poland, even though it is an American one..

Po angielsku- przetłumaczone.

Avatary to stworzenia , które mają instynkt ludzki , a wygląd zwierzęcia.. Odpowiedz.ANGIELSKI prezentacje multimedialne • prezentacje po angielsku • pliki użytkownika jacenty30081976 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • prezentacja london landmarks.ppt, prezentacja p 92 kiersz.pptMoim ulubionym daniem jest pizza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt