Jesteś na wakacjach napisz email do kolegi z anglii

Pobierz

-co zrobiło na tobie największe wrażenie w tym mieście.Pilne!Pocztówka z wakacji:Napisz do kolegi z Anglii (jestem dziewczyną)w której opiszesz:-miejsce w którym jesteś na wakacjach-plany na jutro-zaproszenie go na weekend po powrocie z wakacjiOD 50 do 100 słów.Z góry dziękuje.. Question from @nobodyyy - Gimnazjum - Język angielskiWzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.E mail po angielsku - wzór E-mail po angielsku przykład 1 - e-mail do przyjaciela / kolegi.. ", choć w niektórych firmach nieformalne zwracanie się do współpracowników jest wręcz dobrze widziane.Przydatność 60% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w .Wróciłeś/łaś z wakacji spędzonych w Wielkiej Brytanii.. *opisz krajobraz odwiedzonego miejsca.. Napisz list do kolegi z Anglii dotyczący Twoich wymarzonych wakacji.. 2) Opisz swoj pokoj w hotelu.Napisz pocztówkę do kolegi z Anglii i poinformuj go: -gdzie jesteś.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z 3 punktów pamiętając, że długość e-maila powinna wynosić od 50 do 100 słów.Wyobraź sobie, że jesteś w szkole językowej w Anglii.. Napisz list do kolegi z Wielkiej Brytanii w którym: a)zapytasz o jego samopoczucie i wyrazisz nadzieję że wszystko jest w porządku; b)poinformujesz że jesteś w Nowym Jorku na kursie językowym i że mieszkasz z amerykańską rodziną; c)napiszesz co wolno ci robić w domu swoich gospodarzy a czego nie; d)napiszesz co musisz .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Jesteś na wakacjach.

-Zaproponuj spotkanie z kolegą po Twoim powrocie do domu.. wakacji w USA.. Podziękowania za ostatni list.. I zapomniałem o najważniejszym ma być po ANGIELSKU :D. Pozdrów przyjaciela a także jeg.. -Jakie ciekawe miejsca odwiedziłeś do tej pory.. Treść.. Jesteś na wakacjach.. Rodzice kolegi z Wielkiej Brytanii zaproponowali, że pomogą ci znaleźć pracę w Anglii w czasie wakacji.. Napisz pocztówkę do kolegi lub koleżanki po angielsku.. 2012-10-26 16:33:17List do kolegi z Anglii, którego wcześniej zaprosiłeś na wakacje.. 2)Co Chciałbyś tam robić lub zobaczyć.. W e-mailu do kolegi z Anglii: • wyjaśnij, od kiedy jesteś u dziadków i jak długo tam zostaniesz, Przykład pocztówki nr 2 Pocztówka z wycieczki do .LIST NIEFROMALNY DO KOLEGI/KOLEŻANKI Wróciłeś właśnie z 2 tyg.. Napisz -Gdzie jesteś.. • Napisz, co zrobiło na Tobie największe wrażenie.. Powiedz gdzie jesteś i opisz miejsce w którym spędzasz czas.. Napisz pocztówkę do kolegi, u którego gościłeś.. - doradź, jakim środkiem transportu dojedzie do Twojego domu i podaj czas podróży.Jesteś na wakacjach w Anglii napisz:.. -Jaka jest pogoda.. dokąd .Język Angielski.. Prosze z tłumaczeniem na polski tak na 2 strony kartki .. Ostatnia data uzupełnienia pytania: .Jesteś na wakacjach Napisz email do swojego kolegi z Anglii Napisz gdzie jesteś Jaka jest pogoda Co robisz każdego dnia co robiłeś wczoraj co będziesz robić w weekend i kiedy wracasz do domu do od 50 do 100 słów ..

Napisz pocztowke do kolegi / kolezanki z Anglii.

Daje Naj :)Napisz pocztówkę z wycieczki do Londynu do koleżanki 2017-02-19 16:26:11 Wyobraź sobie, że jesteś na wspaniałych wakacjach.. Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z Anglii: - napisz gdzie jesteś i czy to miejsce Ci się podoba, - opisz krajobraz odwiedzanego miejsca, - napisz jaka jest pogoda, - opowiedz co robiłeś w ciągu ostatnich dni.. -podaj datę powrotu do Polski.. Ma się tak rozpoczynać w formie wiadomości.. 1) Poinformuj, kiedy dojechales / dojechalas.. • Poproś o przekazanie pozdrowień rodzinie.. Question from @dawidobok - Szkoła podstawowa - PolskiPrzebywasz na wakacjach w Nowym Yorku,napisz pocztówkę po ANGIELSKU do kolegi z Anglii.. Proszę pomózcie napisac mi pocztowke po angielsku bo na jutro potrzebuje a jestem z tego ciemny.. Question from @Kitkazxcv151205 - Gimnazjum - Język angielskiJesteś na wakacjach napisz pocztówke do kolegi z anglii 1 opisz miejsce w którym jesteś.. -jaki jest twój pokój i jakie jest jedzenie.. prosze zrobić dokładnieJestes na wakacjach we Wloszech.. Praca powinna liczyć 80-130 słów.. Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii w którym: - przepraszasz za dłuższe milczenie podając powód - Opisujesz najciekawsze miejsce, które zwiedziłeś, dlaczego ono było takie ciekawe - Piszesz czego się obawiałeś przed wyjazdem i wyjaśniasz, czy twoje obawy były słuszne - Napisz kol..

Jesteś na wakacjach za granicą, napisz pocztówke do kolegi lub koleżanki z Anglii.

*napisz gdzie jesteś i czy to miejsce ci się podoba.. Napisz pocztowke do kolegi z Anglii, w ktorej: napiszesz, gdzie jestes, opiszesz krotko, jak spedzasz czas, wyjasnisz, dlaczego to miejsce tak bardzo ci sie podoba (2 argumenty), wyrazisz zal, ze kolega nie jest tam z toba.Spędzasz wakacje na łonie przyrody.. Filmy.. -co zamierzasz zwiedzić w Nowym Yorku.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz email do kolegi lub koleżanki jesteś na wakacjach z nowymi kolegami gdzie pogoda co robisz kiedy wracasz w 4 zdaniach opisz cxentrum miło się przegnajSpędzasz wakacje na łonie przyrody.. Napisz:-gdzie jesteś,-coś na temat osoby, u której mieszkasz,-kilka słów o jego/jej rodzinie,-co znajduje się w pokoju, w którym mieszkasz.. Napisz wiadomość e-mail do koleżanki z Anglii.. Zawrzyj w nim następujące informacje: - przeproś, że nie odbierzesz go z dworca/lotniska, podając powód.. To ma być krótko zwięzle i na temat.. Zadanie 8.. Mary.. POMOCYYYY DAMMM NAJJJJ PLISSS TO JEST BARDZO WAZNEEE;)4,141 wizyt.. -jak wygląda okolica.. -co zamierzasz robić następnego dnia.Napisz wiadomość do kolegi/koleżanki z Anglii.. - opisz swój typowy dzień szkolny - opisz, jak spędzasz zazwyczaj weekend - napisz, co teraz porabiasz ty i twoja rodzina Podpisz się jako XYZ..

*napisz jaka jest pogoda.

poleca 85 %Napisz e-mail.. -jak spędzasz czas.. 3)Zapytaj przyjaciela o jego ulubione miejsce.. (10 pkt)07 lut 2010.. Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: - opisz miejsce, w którym jesteś na wakacjach, -napisz o swich planach na jutro, -zaproś go na weekend po twoim powrocie z wakacji.. 2. napisz co robiłaś wczoraj 3. napisz jakie masz plany na jutro.. • Poinformuj, jak minęła powrotna podróż.. z 4 podanych pkt., nie ma limitu slow) PROSZE O POMOC.. Zobacz odpowiedź.POMOCY!. Opisz wypadek lub zdarzenie w trakcie podróży napisz jak sobie z nim poradziłeś.. Spędzasz wakacje na wsi u swoich dziadków.. -napisz gdzie jesteś i kiedy przyjechałeś.. -na ile zostajesz i co jeszcze chcesz zobaczyć.. (Oceniana jest umiejetnosc zwiezlego przekazu info.. • Podziękuj za wspólnie spędzone wakacje.. -Wyjaśni, jaki rodzaj interesuje cię szczególnie i zapytaj o szanse jej znalezienia -Opisz swoje zainteresowania i umiejętności -Dowiedz się czy będą potrzebne referencje -Podaj terminy w których jesteś wolny i podziękuj za pomoc Rozwiń swoja wypowiedz w każdym z podpunktów.Przebywasz na wakacjach, napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym: a) określisz gdzie przebywasz i jakie masz zakwaterowanie b) opiszesz jaka jest pogoda i jak się bawisz c) opiszesz co robiłaś wczoraj i jakie są Twoje plany na dzisiaj d) określisz co będziesz robić jutro i kiedy wracasz Od 120 - 150 słów.Napisz e-maila do kolegi/koleżanki z Anglii.. Napisz maila do kolegi/koleżanki, w którym: -opowiesz o sojej podróży.. Jesteś na studiach za granicą.Obiecałaś przynieś coś do jedzenia na imprezę.Wypadło coś pilnego i nie możesz tego zrobić.Jesteś na wakacjach za granicą .. Napisz pocztówkę do koleżanki lub kolegi ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt